Co je Kaufland Global Marketplace a proč na něm být?

Kaufland Global Marketplace je nový mezinárodní Marketplace pro Váš business. Je to další způsob pro on-line prodejce, kteří nabízejí své produkty na marketplaces v různých zemí.

Tato platforma Vám umožní nabízet zboží ve více než 5 000 kategoriích a neustále se rozvíjet na mezinárodní úrovni. Kombinuje se koncentrovaná obchodní síla s nejmodernější platformou technologií. Vše budete potřebovat jako globální hráč.

Momentálně běží předregistrace pro Českou republiku a Slovensko. Tak neváhejte a rozhýbejte svůj byznys!

Proč Kaufland jako distribuční kanál?

Kaufland je v České republice jedním z předních maloobchodních prodejců s více než 130 prodejnami jen v Česku. Kaufland marketplace nabízí vysoké povědomí o značce on-line i offline. Zajistí Vám tím optimální dosah po Vaše nabídky. Pokud využijete Kaufland.cz jako distribuční kanál pro Vaši značku a Vaše produkty, budete profitovat z mnoha výhod, která vám marketplace nabízí.

Výhody pro prodejce na Kaufland Global Marketplace:

  • vysoké povědomí o značce: 1 350 prodejen Kaufland v 8 zemích,
  • mezinárodní expanze díky snadnému přístupu na vícero marketplaces v různých zemích (příkladem je Kaufland.de: jeden z nejrychleji rostoucích marketplaces v Německu),
  • multikanálový marketing (SEO, SEA, srovnávače cen, sociální média, zákaznické prospekty),
  • mnoho platebních možností pro zákazníky,
  • různorodé možnosti připojení skrze softwarové partnery pro snadné zalistování produktů,
  • jednoduché nastavení skrze GTIN,
  • osobní podpora pro prodejce v českém jazyce,
  • férové a transparentní podmínky,
  • možnost vytvořit si reklamu na vlastní e-shop,
  • žádná smluvní období.

Jaké jsou další výhody na Kaufland Global Marketplace?

Další výhodou je,  že si rozšíříte svou obchodní strategii a budete méně závislí na několika distribučních kanálech. Zalistujete své produkty jednoduše pomocí Conviu (kontaktujte nás a řekneme Vám jak na to). Pomocí Conviu také můžete zajistit překlad údajů o produktech. Po zalistování produktů budete mít možnost dále navyšovat svůj obrat a zvětšovat dosažitelné cílové skupiny pomocí reklam na sponzorované produkty (Sponsored Product Ads), což je automatický bidding systém na Kaufland Global Marketplace.

O Schwarz Group

Schwarz Group je přední mezinárodní obchodní společnost s 500 000 zaměstnanci po celém světě a více než 12 900 prodejnami ve 33 zemích světa. V hospodářském roce 2020 dosáhla obratu ve výši 125,3 miliard eur. Jádro Schwarz Group se sídlem v Neckarsulmu v Bádensku-Württembersku tvoří obchodní partneři Lidl a Kaufland. Dále také působí ve výrobě potravin (Schwarz Produktion) a v ekologických službách (PreZero).

Conviu

Conviu je komplexní nástroj pro online marketing.  Nabízí editor XML a csv, napojení dodavatelských dat, automatický bidding, automatickou dynamickou cenotvorbu, automatický překladač produktů a monitoring cen konkurence.

Pokud budete mít dotaz, můžete se na nás obrátit prostřednictvím emailu info@conviu.com, telefonu nebo online chatu.