Conviu umí zpracovat data od dodavatelů v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá XML, TXT, XLS nebo CSV. Můžete ho nechat pracovat samostatně, ale když chcete, můžete vstoupit do kuchyně, kde se ze vstupních dat tvoří obsah vašeho e-shopu, a tam si data libovolně upravovat.

Kolikrát denně se mají data z dodavatelských feedů aktualizovat? A v kolik hodin? To si určíte sami tak, aby na to pěkně navazovaly importy do jiných systémů nebo aktualizace dat ve vašem e-shopu.

Napojit samozřejmě můžete libovolný počet dodavatelů, abyste zajistili nejlepší možnou dostupnost zboží. A víme, že co dodavatel, to vlastní pohled na stromovou strukturu sortimentu.

V Conviu snadno nastavíte pravidla pro přepis kategorií dodavatele na kategorie vašeho e-shopu. Podobně můžete přepisovat skladovou dostupnost a dokonce i přepočítávat ceny podle marže dodavatele. Conviu umí také sjednotit parametry produktů z dat všech dodavatelů.

Nové produkty ve feedu dodavatele tak můžete směle poslat na svůj web – automaticky se správnou cenou, parametry, dostupností a ve správné kategorii.

A navíc Vám na požádání umíme pomoci s

  • Pomůžeme vám pracovat s variantami produktů (velikosti, barvy atd.) tak, aby se pro uživatele webu jevily jako jeden produkt.
  • Umožníme vám nastavit na webu ceny podle dodavatele (vč. marže), u kterého je výsledná cena nejnižší. Abyste byli stále konkurenceschopní.
  • Při přechodu na nový e-shop vám dokážeme z toho původního vytáhnout data, upravit je migrovat do nového.

Zvládneme napojit jakékoliv XML


Moduly

A ještě jsme neskončili - další moduly jsou ve výrobě.

Úpravy zbožových feedů

Kolikrát denně a v jaký čas budete chtít. Conviu si vezme aktuální stav vaší nabídky, přechroupe ho pravidly, úhledně ho zabalí a nabídne zbožovým srovnávačům.

Párování produktů

Snadnější už to být nemůže. Nástroj nabízí relevantní produkty k napárování na Heurece.

Napojení dodavatelů

Conviu umí zpracovat data od dodavatelů v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá XML, TXT, XLS nebo CSV.

Bidding pro srovnávače

Conviu má v rukávu nástroj pro všechny strategie biddingu, tedy stanovení cen za proklik (CPC) ve zbožových srovnávačích, které vás můžou napadnout.

Monitoring konkurence

Určíte si svou konkurenci a Conviu bude monitorovat její ceny. Přímo v administraci tak každý den uvidíte, jak si vaše produkty vedou ve srovnání s trhem.

Cenotvorba

Pokud nám budete předávat potřebná data, především nákupní ceny, je možné stanovit vaše individuální prodejní ceny, které se nastaví přímo v eshopu.

Alerty a reporty

Zdá se to jako drobnost, ale vědomí, že když se něco pokazí, dozvíte se to včas, vám hodně ulehčí.

Cenotvorba

Nastavujte ceny produktů automaticky. Zvolit lze z několika strategií – pořadí dle ceny, ceny dle zvoleného konkurenta, s ohledem na marži, růst obratu...

Jste připravěni navýšit své tržby?

+420 732 335 999
info@conviu.com