Conviu umí zpracovat data od dodavatelů v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá XML, TXT, XLS nebo CSV. Můžete ho nechat pracovat samostatně, ale když chcete, můžete vstoupit do kuchyně, kde se ze vstupních dat tvoří obsah vašeho e-shopu, a tam si data libovolně upravovat.

Kolikrát denně se mají data z dodavatelských feedů aktualizovat? A v kolik hodin? To si určíte sami tak, aby na to pěkně navazovaly importy do jiných systémů nebo aktualizace dat ve vašem e-shopu.

Napojit samozřejmě můžete libovolný počet dodavatelů, abyste zajistili nejlepší možnou dostupnost zboží. A víme, že co dodavatel, to vlastní pohled na stromovou strukturu sortimentu.

V Conviu snadno nastavíte pravidla pro přepis kategorií dodavatele na kategorie vašeho e-shopu. Podobně můžete přepisovat skladovou dostupnost a dokonce i přepočítávat ceny podle marže dodavatele. Conviu umí také sjednotit parametry produktů z dat všech dodavatelů.

Nové produkty ve feedu dodavatele tak můžete směle poslat na svůj web – automaticky se správnou cenou, parametry, dostupností a ve správné kategorii.

Nemusíte samozřejmě pustit všechno, lze zakázat konkrétní produkty, případně i celé dodavatelské kategorie.

Napojení dodavatelů využívá modul Úpravy XML a CSV feedů.

A navíc Vám na požádání umíme pomoci s

  • Pomůžeme vám pracovat s variantami produktů (velikosti, barvy atd.) tak, aby se pro uživatele webu jevily jako jeden produkt.
  • Umožníme vám nastavit na webu ceny podle dodavatele (vč. marže), u kterého je výsledná cena nejnižší. Abyste byli stále konkurenceschopní.
  • Při přechodu na nový e-shop vám dokážeme z toho původního vytáhnout data, upravit je migrovat do nového.

Zvládneme napojit jakékoliv XML


Moduly

A ještě jsme neskončili - další moduly jsou ve výrobě.

Úpravy zbožových feedů

Kolikrát denně a v jaký čas budete chtít. Conviu si vezme aktuální stav vaší nabídky, přechroupe ho pravidly, úhledně ho zabalí a nabídne zbožovým srovnávačům.

Párování produktů

Snadnější už to být nemůže. Nástroj nabízí relevantní produkty k napárování na Heurece.

Napojení dodavatelů

Conviu umí zpracovat data od dodavatelů v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá XML, TXT, XLS nebo CSV.

Bidding pro srovnávače

Conviu má v rukávu nástroj pro všechny strategie biddingu, tedy stanovení cen za proklik (CPC) ve zbožových srovnávačích, které vás můžou napadnout.

Monitoring konkurence

Určíte si svou konkurenci a Conviu bude monitorovat její ceny. Přímo v administraci tak každý den uvidíte, jak si vaše produkty vedou ve srovnání s trhem.

Alerty a reporty

Zdá se to jako drobnost, ale vědomí, že když se něco pokazí, dozvíte se to včas, vám hodně ulehčí.

Dynamická automatická cenotvorba

Nastavujte ceny produktů automaticky. Zvolit lze z několika strategií – pořadí dle ceny, ceny dle zvoleného konkurenta, s ohledem na marži, růst obratu...

Automatický překlad

Překlady celého XML nebo jen vybraných produktů dle zvoleného jazyka. Přeložit můžete data pro expanzi do zahraničí nebo data od zahraničních dodavatelů nebo váš e-shop.

TOP produkty

Jaké produkty nejvíce frčí v jednotlivých kategoriích? Nabízíte tyto produkty? Za jaké ceny tyto produkty nabízí vaše konkurence?

používají nás

Jste připravěni navýšit své tržby?

+420 732 652 600
info@conviu.com