Import a export jakéhokoliv XML souboru. Jak přidat XML feed od dodavatele pro eshop? Custom import a Custom export.

Potřebujete připravit XML feed dle vlastní specifikace? Máte k dispozici XML feedy od dodavatelů a chcete data napojit na automatický import do e-shopu?

Data do požadovaného formátu připravíte snadno. Po registraci v aplikaci Conviu vložíte odkaz na XML soubor a jako formát XML zvolíte „Vlastní XML formát“.

Následně přiřadíte odpovídající elementy. Podívejte se na naše video:Napojit samozřejmě můžete libovolný počet XML feedů, abyste zajistili nejlepší možnou dostupnost zboží.

V Conviu snadno nastavíte pravidla pro úpravu dat nebo pravidla pro přepis kategorií dodavatele na kategorie vašeho e-shopu. Podobně můžete přepisovat skladovou dostupnost, přepočítávat prodejní ceny, sjednotit parametry produktů z dat všech dodavatelů, pracovat s variantami produktů apod..

Následně si můžete vytvořit výstupní XML pro eshop – Custom export.

Na exportu lze spojit libovolný počet XML feedů a vytvořit jeden XML feed, např. pro eshop. Jedním klikem vytvoříte XML feed pro Shoptet, Upgates, Eshop-rychle atd.

Níže můžete zhlédnout video s ukázkou vytvoření vlastního exportu.Pokud si na import či export netroufnete, kontaktujte nás na info@conviu.cz a my Vám pomůžeme.