Určíte si svou konkurenci a Conviu bude monitorovat její ceny.

Přímo v administraci nebo v jednoduchém XLS tak každý den uvidíte, jak si vaše produkty vedou ve srovnání s trhem. Barevné označení odchylek vám napoví, kde byste měli zpozornět – u kterých položek jste výrazně dražší, nebo naopak levnější než konkurence.

Výstup obsahuje ceny všech produktů i dopravy a můžete ho filtrovat podle kategorií nebo značek, případně se v něm zaměřit jen na své top produkty.

Monitoring cen doporučujeme nejen pro e-shopy jako podklad pro cenotvorbu, ale i pro dodavatele či výrobce jako užitečný nástroj sledování cen svých produktů na trhu.

Druhý výstup k nezaplacení, který vám můžeme pravidelně posílat (nebo ho najdete v administraci Conviu), je soubor tržních TOP produktů v kategoriích, které vás zajímají. Hned tak uvidíte, které topovky chybí ve vašem sortimentu, abyste je mohli rychle zařadit. A uvidíte i porovnání se svou konkurencí. Abyste ji mohli předběhnout.

A to nejlepší – individuální cenotvorba. Pokud nám budete předávat potřebná data, především nákupní ceny, je možné stanovit vaše individuální prodejní ceny, které se nastaví přímo v eshopu. S vyhodnocováním růstu zisku. Je to jednoduché...


Moduly

A ještě jsme neskončili - další moduly jsou ve výrobě.

Úpravy zbožových feedů

Kolikrát denně a v jaký čas budete chtít. Conviu si vezme aktuální stav vaší nabídky, přechroupe ho pravidly, úhledně ho zabalí a nabídne zbožovým srovnávačům.

Párování produktů

Snadnější už to být nemůže. Nástroj nabízí relevantní produkty k napárování na Heurece.

Napojení dodavatelů

Conviu umí zpracovat data od dodavatelů v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá XML, TXT, XLS nebo CSV.

Bidding pro srovnávače

Conviu má v rukávu nástroj pro všechny strategie biddingu, tedy stanovení cen za proklik (CPC) ve zbožových srovnávačích, které vás můžou napadnout.

Monitoring konkurence

Určíte si svou konkurenci a Conviu bude monitorovat její ceny. Přímo v administraci tak každý den uvidíte, jak si vaše produkty vedou ve srovnání s trhem.

Cenotvorba

Pokud nám budete předávat potřebná data, především nákupní ceny, je možné stanovit vaše individuální prodejní ceny, které se nastaví přímo v eshopu.

Alerty a reporty

Zdá se to jako drobnost, ale vědomí, že když se něco pokazí, dozvíte se to včas, vám hodně ulehčí.

Cenotvorba

Nastavujte ceny produktů automaticky. Zvolit lze z několika strategií – pořadí dle ceny, ceny dle zvoleného konkurenta, s ohledem na marži, růst obratu...

Jste připravěni navýšit své tržby?

+420 732 335 999
info@conviu.com