Inzerce v Heureka ProductADS a k čemu slouží

Chcete zviditelnit Vaši značku či zboží? Skvělým prostředníkem může být třeba inzerce ProductADS. Inzeráty se poté dostanou na přední příčky výpisu kategorie, výsledcích vyhledávání a uvidí je každý.

Jedná se o reklamní systém Heureky.cz.

 

Proč je dobré mít ProductADS?

Zviditelnění u publika, které chcete zaujmout
Sami se rozhodujete, kolik jste ochotní do aukce investovat. Podle této ceny se Vaše produkty budou zobrazovat ve výpisu produktů v kategorii nebo ve výsledcích vyhledávání. Tyto kategorie /sekce navštěvují většinou lidé se zájmem o konkrétní druh zboží. Produkty tedy zobrazujete na relevantním místě, pro potencionálního zákazníka.

Zvýšíte konverzní poměr
Pokud bojujete se svojí konkurenci a nemůžete jí přebít, ProductADS je pro Vás číslo jedna. Dokáže totiž Vaše produkty dostat k prvním příčkám, a to chce přece každý obchodník. Počítejte si tím, že míra prokliku u produktů tedy raketově vzroste. U první pozici v kategorii se většinou konverzní poměr pohybuje v průměru na 3 %.

Ovlivníte míru investice
Záleží pouze na Vás, kolik investujete do propagace času a peněz. ProductAds funguje na principu aukce v PPC systému, takže své rozpočty máte pevně v rukou.

Změříte výsledky
I zde můžete najít perfektní statistiky, díky kterým lze vše optimalizovat. Přehledné grafy, přesná čísla a možnost exportu dat pro vaše účely jsou samozřejmostí.

Jak reklama v ProductAds vypadá?

Produkt se zobrazuje pomocí reklamy přímo do kategorie, v které je zařazen anebo ve výsledcích vyhledávání. Díky výši nastavené ceny u produktu ovlivňujete pořadí Vašeho produktu. Zde platí pravidlo, čím vyšší cena, tím vyšší místo. To znamená, že pokud budete výše oslovíte více zákazníků, nikdo přeci neroluje až na spodní část stránky.

Proklikem na Vaši reklamu vede na detail produktu, kde se může zákazník více seznámit s Vaším zbožím, může zde listovat v záložkách jakou jsou třeba recenze, popisek či může rovnou nakoupit na Heurece či u Vás na e-shopu.

Níže najde pár obrázku jako taková reklama může pro představu vypadat.

Ukázka inzerce v Kategorii

ProductAds Heureka

 

Ukázka inzerce ve fulltextovém vyhledávání na zvolená klíčová slova:

ProductAds Heureka

 

Nebo ukázka inzerce na klíčové slovo "peptidy":