Úspěšný online byznys díky e-shop systému UPgates

Díky spojení sil Conviu a UPgates máte nyní možnost bezproblémově a rychle nabízet produkty dodavatelů na vašem e-shopu.

UPgates vám nabídne ideální kombinaci výhod pronájmu a e-shopu na míru. Za cenově dostupný měsíční pronájem získáte systém, na kterém si snadno sami vybudujete svůj online byznys a během chvilky začnete prodávat.

A že nemáte své produkty, sklady nebo nakoupené zásoby?

Dnes už žádný problém. Právě náš nástroj Conviu přizpůsobí XML datový soubor libovolného dodavatele na UPgates formát. Bez problémů tak na svůj nově vytvořený nebo stávající e-shop dostanete tisíce produktů. Vše bez námahy, rychle a levně. Stejně jako u tvorby e-shopu UPgates.

Co všechno vám e-shop systém UPgates nabídne?

1. Unikátní možnosti webdesignu a grafiky

Design si nastavíte a nakonfigurujete jednoduše sami. Bez programování či kódování. Modul Designer umožní stovky a tisíce různých kombinací. Ovlivnit můžete každou sekci a detail e-shopu. Během chvilky si vše naklikáte a máte hotovo.

Pokud jste náročnější, určitě oceníte přístup do Editoru kódu, ve kterém můžete upravovat šablonu v HTML, CSS a JS.

2. Napojení na systémy třetích stran a srovnávače

Systém je napojen na řadu nejvyužívanějších dopravců a platebních bran, ale také účetních systémů a dalších systémů. Co je ale nejdůležitější v návaznosti na naší spolupráci? Propojení na zbožové srovnávače.

Pro uživatele UPgates totiž nabízíme vedle editoru XML feedů také biddovací automat. Ten neustále posuzuje vaše cenové nabídky za proklik na srovnávačích. Sledování konkurence díky automatu nebylo nikdy snazší. V naší aplikaci si pouze nastavíte, které e-shopy vás zajímají, a získáte denní report. Ten můžete použít ke změnám cen apod.

3. Multijazyčnost a multidoménovost

Na e-shop systému UPgates můžete provozovat neomezené množství jazykových mutací. Vše v jedné administraci a v případě mutace na aliasu dokonce zdarma. Pokud budete mutace mít na samostatné vlastní doméně, přijde vás každý jazyk na 750 Kč / měsíc. Stejnému poplatku podléhá takzvaný multishop neboli satelitní e-shop.

4. Férový přístup bez smluv a závazků

UPgates vás neváže žádnými smlouvami na dobu určitou. Největší výhodou pronájmu je totiž právě nezávaznost a možnost platit dle potřeby. Nájem se vám odečítá denně v poměrné částce odpovídající vybranému tarifu měsíčního pronájmu. Kdykoliv se rozhodnete ke změně nebo ukončení, stačí nedobít peněženku a dál nic neřešíte. Žádné smluvní pokuty nebo čekání na vypršení výpovědní lhůty.

O všem se můžete přesvědčit sami a systém vyzkoušet na 30 dní zdarma!