Uvidíme se na Shopcamp 2020?

Máme pro Vás připravené 2 přednášky a 1 workshop, zaregistrujte se!

Přemýšlíte jak upravovat XML feedy od dodavatelů, pro srovnávače nebo PPC, nebo jak automatizovat cenotvorbu či vytvořit custom import a custom export třeba pro eshop? Rádi Vás uvidíme.

1. přednáška: Jednoduchá úprava XML feedu v Conviu - pro srovnávače, od dodavatelů a page feedu pro PPC na pár kliknutí. Automatizace pro růst byznysu. Naprogramovali jsme vše, co nás nebavilo řešit ručně.

Import a zpracování (spojení) feedů od dodavatelů, vlastní exporty pro různé eshopové a marketingové platformy
- XML editor: úprava exportů pro zbožové srovnávače, PPC, custom exporty pro jakékoliv platformy
- Párovač produktů
- Automatický bidding: Conviu má v rukávu nástroj pro všechny strategie biddingu, tedy stanovení cen za proklik (CPC) ve zbožových srovnávačích, které vás můžou napadnout
- Automatická cenotvorba: Nastavujte ceny produktů automaticky. Zvolit lze z několika strategií
- Notifikace: Zdá se to jako drobnost, ale vědomí, že když se něco pokazí, dozvíte se to včas, vám hodně ulehčí.


2. přednáška: Jak správně automatizovat cenotvorbu

Nastavujte ceny produktů dynamicky - automaticky prostřednictvím nástroje Conviu. Jak sledovat ceny konkurentů (a jakých). Jaké produkty zlevnit a jaké zdražit a proč. Jak a kdy ceny fixovat. Jak cenotvorbu vyhodnocovat a jaké důležité parametry sledovat a vypočítávat. Proč nebýt vždy nejlevnější. Různé strategie – s ohledem na růst obratu, s ohledem na zisk, pořadí dle ceny, ceny dle zvoleného konkurenta apod. Výprodejové ceny. Propojení do marketingu. Manuální a automatické nastavování cen - kdy je použít a proč. Topsellery vs Longtail.


Workshop

Custom import a Custom export - import vlastních XML (např. sloučení xml feedů od dodavatelů) a tvorba vlastních XML exportů (např. pro různé eshopové platformy). XML editor a jeho využití.

Editor XML. XML dodavatelů. Automatické DSA feedy pro PPC. XML pro zbožové srovnávače. XML pro zahraniční platformy. Jak lehce upravovat XML data pomocí pravidel a podmínek. Sofistikované úpravy pomocí FQL v nástroji Conviu. Vše zvládnete sami a bez znalosti programování.


Jak se přihlásit?

Těšíme se na Vás!