Novinky v aplikaci Conviu za květen 2020

Za měsíc květen jsme posunuli aplikaci Conviu zase o velký kus dál. Připravili jsme pro Vás souhrn novinek, kde se dozvíte vše, co jsme Conviu za květen naučili.

Párování produktů - snadnější už to být nemůže. Nástroj nabízí relevantní produkty k napárování na Heurece.

Párování je součástí modulu pro úpravu XML souborů.


Další novinka je, že pro hromadné úpravy lze použít nasdílený Google Sheets. Před spuštěním exportu se stáhnout data z Google tabulek a provedou požadované úpravy. Usnadněte si práci!

Párování je součástí modulu pro úpravu XML souborů.


Nově je také možné napojit XML i z FTP serveru (hodí se např. u dodavatelských feedů). Také je součástí modulu pro úpravu XML souborů.


Věděli jste, že máme zabudovanou kalkulačku uvnitř přepisovaných pravidel? Proto si Conviu poradí i s matematickými vzorci!

Ukázka toho, jak udělat podmíněný přepočet na kilogramy...


Vlastní exporty! Vytvořte si vlastní šablonu, do které Vám Conviu vygeneruje produktový feed rychlostí blesku! Potřebujete napojit dodavatelský feed do vašeho e-shopu? Conviu jsme nyní naučili napojit jakýkoliv XML feed! Feed si napojíte sami přes jednoduché rozhraní a máte hotovo.


Přidali jsme našeptávání stromu kategorií pro Heureka.cz / Heureka.sk / Zboží.cz i pro Google! Našeptávání hledá podle ID/názvu či stromové struktury. Přepisování kategorií je nyní pohodička!


Jak vidíte, tak Conviu jede jako vlak! :)

Napište nám na sociální sítě, která je vaše oblíbená novinka. Postrádáte nějakou funkčnost? Napište nám na info@conviu.com.

P.S.: Celý červen u nás běží slevová akce vice zde