Automatické překlady – celého XML nebo jen vybraných produktů a jejich elementů

Expandujete na zahraniční trh a potřebujete přeložit XML feed do příslušného jazyka? Máte k dispozici data od zahraničního dodavatele a potřebujete je přeložit pro Váš eshop?

Pomocí Conviu je to hračka. Můžete přeložit celý XML feed, ale také jen vybrané části. Například si zvolíte, pro jaké kategorie či produkty budete chtít překlad realizovat.

Conviu překládá z nebo do následujících jazyků: Čeština, Polština, Slovenština, Němčina, Maďarština, Angličtina, Italština.

S Conviu překladačem vyřešíte např. tyto oblasti:

  • Propagovat Vaše produkty v zahraničí, např. na Heureka.sk nebo Google.sk a potřebujete mít názvy produktů a popisky ve slovenštině
  • Nabízet produkty v zahraničí přes Marketplace Mall či Alza
  • Založit si nový eshop s jazykovou mutací a přeložit celý XML feed do požadovaného jazyka

Nejprve pomocí pravidla nastavíte data pro překlad. Následně Vám Conviu spočítá počet znaků a odhadne cenu za překlad. Následně bude nutné dobít si kredit a po připsání kreditu se překlad spustí.

Máte omezený budget? Potřebujete jen přeložit některé produkty? Pak se nabízí možnost upravit vybranou množinu produktů a překlad nastavit jen pro určité produkty.

V podmínce pravidla lze nastavit vybrané kategorie, výrobce nebo produkty dle ITEM_ID.

Podrobnější informace:

https://help.conviu.com/modul-uprava-dat-xml-a-csv/automaticky-preklad-celeho-xml-nebo-jen-vybranych-produktu-a-jejich-elementu

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!