Zní to složitě, ale je to jednoduché. A s Conviu obzvlášť.

Jak vlastně funguje e-shop?

Zboží bere od dodavatelů. Co má vzít od koho? A od koho si půjčit popisky a fotky? Jak zboží nasypat do kategorií e-shopu? Potřebuje mašinu, která schroupne seznamy zboží (názvů, popisů, fotek, kategorií, cen, …) od dodavatelů, tedy tzv. dodavatelské feedy. Poradí si se všemi formáty feedů a udělá v nich pořádek. Tedy Conviu.

Prodává na vysoce konkurenčním trhu. Potřebuje proto zazářit (dostat se na přední pozice) v cenových srovnávačích, jako je Heuréka.cz. Potřebuje, aby jeho zboží bylo vidět ve výsledcích vyhledávání. Potřebuje mít přehled o cenách konkurence (tzv. monitoring), o tom, co se prodává a co mu v sortimentu chybí. To všechno umí Conviu.

Dělá chyby. Prodává za nula. Nakupuje od nejdražšího dodavatele. Má na webu prázdnou kategorii. Za prokliky platí 2x víc než obvykle. Komu se nikdy nic takového nestalo… tak ten nemá e-shop. Potřebuje alerty a reporty, aby hned věděl, že mu něco uniklo. Mohl to napravit a neprodělal kalhoty. Potřebuje Conviu.

Conviu ukládá veškeré vygenerované XML feedy na externí úložiště mimo fyzický server. Díky této vychytávce nehrozí výpadek feedů, ani v případě, že bude výpadek fyzického serveru. XML feedy jsou tedy 100 % dostupné a je možné je bez problémů napojit do externích služeb, jako je automatický import produktů pro eshop, Heureku, Google atd. Vystavený feed na URL adrese je vždy 100 % kompletní, validní a dostupný. Tato URL adresa obsahuje 2 unikátně generované řetězcové hashe, které jsou dostatečně dlouhé na to, aby je nikdo nedokázal uhodnout či stahovat Vaše data bez Vašeho vědomí. V Conviu je zároveň přehled toho, kdo, kdy a z jakých IP adres stahuje daný XML feed. Díky tomu tedy přesně víte, kdo má přístup k Vašemu exportu dat z Conviu.

Teď už tedy víte, k čemu všemu Conviu využijete.

Recenze na Conviu

Nástroj Couviu Vám pomáhá šetřit Váš čas i finance.

Nábízejí nejlepší službu na zpracovávání XML feedu.
Podporu, kterou Vám nabídnou zdarma, nemáte nikde jinde. Co nevíte, ihned vysvětlí. Zákaznická podpora Vám odepíše i o víkendu.
Tuto společnost mohu jedině doporučit.

Michal TomšůYESSHOP.cz - Od oblečení až po sport

Náš feedback na Conviu je určitě velmi pozitivní. Výrazně se nám usnadnila práce ohledně biddingu i rychlých úprav v xml souboru.
S mnoha věcmi jsme na úpravy feedů museli interně čekat, nyní si je upravíme sami.
V rámci toho velmi oceňuji i vaši podporu, ať už v ohledu tvoření nových pravidel, konzultace s Ivčou ohledně fakturací, apod.

Vše je vždy rychle a efektivně vyřešeno.
Díky za to!

Petra NovákováCZC.cz

Dlho som hľadal správne riešenie pre moje dva e-shopy LeonFish.sk a PinguLand.sk. Pre Conviu som sa rozhodol aj z dôvodu ochoty a ich komunikácie na začiatku pri oslovení. Veď mi objasnili ochotne možnosti už pri prvom pár hodinovom telefonáte, kde sme diskutovali len o možnostiach prepojenia.

Moje požiadavky na automatické spracovanie výstupného XML feedu spojeného zo vstupov od rôznych dodávateľov boli totiž dosť špecifické. Požiadavky sa nedali realizovať žiadnym bežným konvenčným ponúkaným riešením, ale napriek tomu iba Conviu ako jediné dokázalo splniť moje očakávané výstupné riešenie.

U iných mnou oslovených som narazil na technické prekážky počas tvorby.

Teraz mám však automatické prepojenie s upgates a už nepotrebujem manuálne robiť na dennej báze žiadnu činnosť pre spracovanie mnou potrebných podkladov z dodávateľských XML Feedov.

Ďakujem.

Ladislav BittoLeonFish.sk, PinguLand.sk

Vaše služba je fakt skvělá. Už jsem dal pár tisíc do různých nástrojů a úplně zbytečně. Oceňuji Vaši službu a za tyhle peníze. Jste super, konečně něco co funguje.

Jiří K.Majitel e-shopu

Naprosto skvělá podpora! Parádní služba!

Marek HasnedlHasnedl.cz - razítka na počkání

Conviu mohu jen doporučit. Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, jelikož jsme s feedy předtím nepracovali, měla jsem spoustu otázek. A na rozdíl od jiných firem, kde jsem se obrátila, mi v Conviu vše skvěle vysvětlili, podpora na mailu i telefonu, i o víkendu byly maily zodpovězené.

Řešili jsme spoustu mých drobných i větších problémů s napojením různých dodavatelů, vždy vše vysvětlili, navrhli to nejlepší řešení a nastavili, jak potřebuji.

Za mě 5 hvězdiček.
Nic lepšího jsem si nemohla vybrat. Jsem velice spokojená a moc ráda doporučím dále.

Helena Valo DiS.Dvojčátka.cz


používají nás

Jste připravěni navýšit své tržby?

+420 732 335 999
info@conviu.com