Napojení dodavatelských XML feedů

Jedná se o automatické propojení e-shopu s dodavatelem prostřednictvím XML feedů. Trávíte hodiny času tím, že aktualizujete ceny, dostupnost a ověřujete další informace? Už nemusíte!

S naší automatizací ušetříte čas i peníze. Jednoduše si zvolíte libovolný počet dodavatelů a určíte čas i počet opakování, kdy se data od dodavatelů budou aktualizovat, tak aby vám aktualizace zapadla přesně na míru do systému vašeho e-shopu.

Online marketing - Správa PPC kampaní

Chcete oslovit klienty, kteří hledají vaše produkty, ale neznají vaši značku? Pak jsou PPC kampaně pro vás jako stvořené. Jedná se o jednu z nejlepších marketingových strategií, kde platíte za kliknutí na reklamu. Tu vám nastavíme, vyhodnotíme a zoptimalizujeme tak, aby vám přivedla klienty a nepřidala žádnou práci navíc. Získáte tím dosah k zákazníkům, kteří vás ani nemusí znát. Cíleným nastavením je přivedeme na váš e-shop a zviditelníme vás tam, kde by jinak byla vaše konkurence.

Jsme certifikovaný Google Partner a ověřená agentura Sklik. Máme zkušenosti s milionovými rozpočty v největších vyhledávačích v ČR i zahraničí.

Správa zbožových srovnávačů a automatický bidding

O první příčky srovnávačů zboží, jako je Heureka, Zboží nebo Google Nákupy, je vždy velký konkurenční boj, který vyžaduje neustálou optimalizaci. Pokud vy sami nemáte dostatek zkušeností ani času se tomu věnovat, nechte to na nás! Získáme pro váš e-shop relevantní zákazníky, kteří skutečně nakoupí. Upravíme XML feedy, spárujeme produkty a zoptimalizujeme ceny za proklik.

Nastavíme automatické biddování, tak abyste mohli v klidu spát, a přesto být se svými Top produkty ve srovnávačích před konkurencí. Přitom nejde o to, jestli v konkurenci patříte mezi nejlevnější, neboť většina potenciálních zákazníků na zbožových srovnávačích přichází z biddovaných pozic, a to hned 60 % z Heureky a 80 % ze Zboží.cz.

Nenechávejte proto už nic náhodě a začněte s automatickým biddováním ještě dnes, každý den se počítá!

Napojení na Marketplaces

Nabízeli byste rádi své produkty na Marketplaces (Mall Marketplace, Alza Marketplace, Kaufland Marketplace, Amazon atd.)? Díky tomu můžete oslovit až desetitisíce svých potencionálních zákazníků během pár minut na českém i zahraničním trhu. A Conviu vám s tím snadno a rychle pomůže.

Conviu si lehce poradí s produktovými i dostupnostními feedy. Data je možné mít v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá však XML.

Pro napojení do příslušného Marketplace je nejdříve potřeba se na něm zaregistrovat. Na Marketplaces jsou striktně vyhrazeny struktury feedu včetně pořadí elementů a parametry produktů. Vše musí být přesně dodrženo, aby vše fungovalo, jak má. Po registraci tedy naimportujete feed do Conviu, kde můžete vše potřebné upravit a doplnit dle požadavků zvoleného Marketplace. Poté feed naexportujete do administrace Marketplace.

Napojení na Marketplace využívá modul Úpravy XML a CSV feedů.

A navíc Vám na požádání umíme pomoci s

  • S úpravou feedů pro jednotlivé Marketplaces podle jejich požadavků.
  • Napojení na MarketPlace a úpravou veškerých dat za vás.
  • Překladem XML dat z/do zahraničních jazyků

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

používají nás

Jste připravěni navýšit své tržby?

+420 732 335 999
info@conviu.com