Brzmi to skomplikowanie, ale jest łatwe. Zwłaszcza z Conviu.

Jak właściwie działa e-shop?

Produkty bierze od dostawców. Co ma wziąć i od kogo? I od kogo wziąć opisy i zdjęcia? Jak wprowadzić produkty do kategorii e-shopu? Potrzebujesz narzędzia, które pobierze listy produktów (nazwy, opisy, zdjęcia, kategorie, ceny, …) od dostawców, czyli tzw. feedy dostaw. Poradzi sobie z wszystkimi rodzajami feedów i zrobi w nich porządek. To znaczy Conviu.

Sprzedaje na rynku o wysokiej konkurencji. Dlatego musi wprowadzić (dostać się na wiodące pozycje) w porównywarkach cenowych, takich jak Heuréka.cz. Potrzebuje, aby jego produkty były widoczne w wynikach wyszukiwania. Potrzebuje orientacji w cenach konkurencji (tzw. monitoring), o tom, co się sprzedaje i czego w asortymencie brakuje. To wszystko potrafi Conviu.

Popełnia błędy. Sprzedaje bez zysku. Kupuje od najdroższego dostawcy. Ma na stronie pustą kategorię. Za kliknięcie płaci 2x więcej niż powinien. Komu się nic takiego nie przytrafiło… ten nie ma e-shopu. Potrzebuje alertów i raportów, aby natychmiast wiedzieć, co mu umknęło. Aby mógł to naprawić i nie dopłacać. Potrzebuje Conviu.

Conviu przechowuje wszystkie wygenerowane kanały XML w pamięci zewnętrznej poza serwerem fizycznym. Dzięki tej funkcji nie ma ryzyka awarii zasilania, nawet w przypadku awarii serwera fizycznego. Kanały XML są zatem w 100% dostępne i można je bezproblemowo łączyć z usługami zewnętrznymi, takimi jak automatyczny import produktów dla e-sklepu, Heureka, Google itp. Wyświetlany kanał pod adresem URL jest zawsze w 100% kompletny, prawidłowy i dostępny. Ten adres URL zawiera 2 unikatowo wygenerowane skróty ciągów znaków, które są wystarczająco długie, aby nikt nie mógł odgadnąć ani pobrać Twoich danych bez Twojej wiedzy. W Convio znajduje się również przegląd tego, kto, kiedy i z jakich adresów IP pobiera kanał XML. Dzięki temu wiesz dokładnie, kto ma dostęp do Twoich danych eksportowanych z Conviu.

Teraz już wiesz, do czego możesz użyć Conviu.

Opinie o Conviu

Narzędzie Conviu pomama oszczędzić Twój czas i pieniądze.

No, dámy a pánové, mám „velmi krátkou zkušenost“ s online obchodováním v e-commerce (cca 15let), ale tady se lámou ledy 😊
Jsem teď na opačné straně barikády a z velkého odběratele se stal malý a (zatím) nevýznamný hráč na trhu : )))

Teď vážně, pomoci (ať supportem samotným, tak službou), která se mi dostává od této společnosti, jsem ušetřil nemalé peníze za člověka, který by to za mě řešil.
A to jsem pár odpovědí dostal o víkendu a v pracovních dnech cca do hodiny. Crazy, ale tady to tak asi chodí…
Stačí si trošku osvojit nějaké pojmy v oblasti napojování datových vět, co jsou elementy a CONVIU zbytek vyřeší za vás.

Takže držím palce všem, co se snaží sloučit datová chapadla chobotnice do jedné nádoby a věřím, že s touto společností určitě nešlápnete vedle.

Michal CuperREDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti

Nábízejí nejlepší službu na zpracovávání XML feedu.
Podporu, kterou Vám nabídnou zdarma, nemáte nikde jinde. Co nevíte, ihned vysvětlí. Zákaznická podpora Vám odepíše i o víkendu.
Tuto společnost mohu jedině doporučit.

Michal TomšůYESSHOP.cz - Od oblečení až po sport

Náš feedback na Conviu je určitě velmi pozitivní. Výrazně se nám usnadnila práce ohledně biddingu i rychlých úprav v xml souboru.
S mnoha věcmi jsme na úpravy feedů museli interně čekat, nyní si je upravíme sami.
V rámci toho velmi oceňuji i vaši podporu, ať už v ohledu tvoření nových pravidel, konzultace s Ivčou ohledně fakturací, apod.

Vše je vždy rychle a efektivně vyřešeno.
Díky za to!

Petra NovákováCZC.cz

Dlho som hľadal správne riešenie pre moje dva e-shopy LeonFish.sk a PinguLand.sk. Pre Conviu som sa rozhodol aj z dôvodu ochoty a ich komunikácie na začiatku pri oslovení. Veď mi objasnili ochotne možnosti už pri prvom pár hodinovom telefonáte, kde sme diskutovali len o možnostiach prepojenia.

Moje požiadavky na automatické spracovanie výstupného XML feedu spojeného zo vstupov od rôznych dodávateľov boli totiž dosť špecifické. Požiadavky sa nedali realizovať žiadnym bežným konvenčným ponúkaným riešením, ale napriek tomu iba Conviu ako jediné dokázalo splniť moje očakávané výstupné riešenie.

U iných mnou oslovených som narazil na technické prekážky počas tvorby.

Teraz mám však automatické prepojenie s upgates a už nepotrebujem manuálne robiť na dennej báze žiadnu činnosť pre spracovanie mnou potrebných podkladov z dodávateľských XML Feedov.

Ďakujem.

Ladislav BittoLeonFish.sk, PinguLand.sk

Vaše služba je fakt skvělá. Už jsem dal pár tisíc do různých nástrojů a úplně zbytečně. Oceňuji Vaši službu a za tyhle peníze. Jste super, konečně něco co funguje.

Jiří K.Majitel e-shopu

Naprosto skvělá podpora! Parádní služba!

Marek HasnedlHasnedl.cz - razítka na počkání

Conviu mohu jen doporučit. Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, jelikož jsme s feedy předtím nepracovali, měla jsem spoustu otázek. A na rozdíl od jiných firem, kde jsem se obrátila, mi v Conviu vše skvěle vysvětlili, podpora na mailu i telefonu, i o víkendu byly maily zodpovězené.

Řešili jsme spoustu mých drobných i větších problémů s napojením různých dodavatelů, vždy vše vysvětlili, navrhli to nejlepší řešení a nastavili, jak potřebuji.

Za mě 5 hvězdiček.
Nic lepšího jsem si nemohla vybrat. Jsem velice spokojená a moc ráda doporučím dále.

Helena Valo DiS.Dvojčátka.cz

Původně jsme chtěli využívat pouze pro biddovaní nabídek v porovnávačích, ale v současné době používáme i pro úpravu feedu, párovaní nabídek a překladu pro zahraniční porovnávače.

Musím pochválit profesionální a rychlou reakci na naše požadavky a pomoc při prvotním nastavení.

Jan PomlenyiGastromex.cz - Domácí a kuchyňské potřeb


wybrali nas

Jesteś gotów zwiększyć obroty?

+420 732 652 600
info@conviu.com