Získejte report TOP 50 produktů pro Vámi vybrané kategorie. Zjistíte tak, zda vám některé z nich nechybí v nabídce, jaké je cenové porovnání s konkurencí a jaké značky jsou oblíbené.

Report obsahuje přehled top 50 produktů v každé zvolené kategorii.

V reportu je pro každý produkt uveden: název; ITEM_ID; pozice v žebříčku top produktů; počet recenzí; kategorie; výrobce/značka; URL adresa produktu; počet eshopů nabízejících tento produkt; vaše cena; nejnižší, nejvyšší a průměrná cena ze všech nabídek; % rozdíl prodejní ceny oproti průměrné ceně vámi zvolené konkurence; průměrná cenu vybrané konkurence; jednotlivé ceny všech zvolených konkurentů.

Cena reportu Top produktů je rozdílná podle množství kategorií, pro které se bude report generovat.

Report top produktů pro max. 50 kategorií je za cenu 790 Kč měsíčně – jedná se o zaslání reportu 1x týdně. Je možné domluvit také jednorázové vygenerování.

Pro získání ukázky reportu nás kontaktujte a pošleme Vám ukázkový report.


Moduly

A ještě jsme neskončili - další moduly jsou ve výrobě.

Úpravy zbožových feedů

Kolikrát denně a v jaký čas budete chtít. Conviu si vezme aktuální stav vaší nabídky, přechroupe ho pravidly, úhledně ho zabalí a nabídne zbožovým srovnávačům.

Párování produktů

Snadnější už to být nemůže. Nástroj nabízí relevantní produkty k napárování na Heurece.

Napojení dodavatelů

Conviu umí zpracovat data od dodavatelů v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá XML, TXT, XLS nebo CSV.

Bidding pro srovnávače

Conviu má v rukávu nástroj pro všechny strategie biddingu, tedy stanovení cen za proklik (CPC) ve zbožových srovnávačích, které vás můžou napadnout.

Monitoring konkurence

Určíte si svou konkurenci a Conviu bude monitorovat její ceny. Přímo v administraci tak každý den uvidíte, jak si vaše produkty vedou ve srovnání s trhem.

Alerty a reporty

Zdá se to jako drobnost, ale vědomí, že když se něco pokazí, dozvíte se to včas, vám hodně ulehčí.

Dynamická automatická cenotvorba

Nastavujte ceny produktů automaticky. Zvolit lze z několika strategií – pořadí dle ceny, ceny dle zvoleného konkurenta, s ohledem na marži, růst obratu...

Automatický překlad

Překlady celého XML nebo jen vybraných produktů dle zvoleného jazyka. Přeložit můžete data pro expanzi do zahraničí nebo data od zahraničních dodavatelů nebo váš e-shop.

TOP produkty

Jaké produkty nejvíce frčí v jednotlivých kategoriích? Nabízíte tyto produkty? Za jaké ceny tyto produkty nabízí vaše konkurence?

používají nás

Jste připravěni navýšit své tržby?

+420 732 335 999
info@conviu.com