Nabízeli byste rádi své produkty na Marketplaces (Mall Marketplace, Alza Marketplace, Kaufland Marketplace, Amazon atd.)? Díky tomu můžete oslovit až desetitisíce svých potencionálních zákazníků během pár minut na českém i zahraničním trhu. A Conviu vám s tím snadno a rychle pomůže.

Conviu si lehce poradí s produktovými i dostupnostními feedy. Data je možné mít v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá však XML.

Pro napojení do příslušného Marketplace je nejdříve potřeba se na něm zaregistrovat. Na Marketplaces jsou striktně vyhrazeny struktury feedu včetně pořadí elementů a parametry produktů. Vše musí být přesně dodrženo, aby vše fungovalo, jak má. Po registraci tedy naimportujete feed do Conviu, kde můžete vše potřebné upravit a doplnit dle požadavků zvoleného Marketplace. Poté feed naexportujete do administrace Marketplace.

Napojení na Marketplace využívá modul Úpravy XML a CSV feedů.

A navíc Vám na požádání umíme pomoci s

  • S úpravou feedů pro jednotlivé Marketplaces podle jejich požadavků.
  • Napojení na MarketPlace a úpravou veškerých dat za vás.
  • Překladem XML dat z/do zahraničních jazyků

Moduly

A ještě jsme neskončili - další moduly jsou ve výrobě.

Úpravy zbožových feedů

Kolikrát denně a v jaký čas budete chtít. Conviu si vezme aktuální stav vaší nabídky, přechroupe ho pravidly, úhledně ho zabalí a nabídne zbožovým srovnávačům.

Párování produktů

Snadnější už to být nemůže. Nástroj nabízí relevantní produkty k napárování na Heurece.

Napojení dodavatelů

Conviu umí zpracovat data od dodavatelů v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá XML, TXT, XLS nebo CSV.

Bidding pro srovnávače

Conviu má v rukávu nástroj pro všechny strategie biddingu, tedy stanovení cen za proklik (CPC) ve zbožových srovnávačích, které vás můžou napadnout.

Monitoring konkurence

Určíte si svou konkurenci a Conviu bude monitorovat její ceny. Přímo v administraci tak každý den uvidíte, jak si vaše produkty vedou ve srovnání s trhem.

Alerty a reporty

Zdá se to jako drobnost, ale vědomí, že když se něco pokazí, dozvíte se to včas, vám hodně ulehčí.

Dynamická automatická cenotvorba

Nastavujte ceny produktů automaticky. Zvolit lze z několika strategií – pořadí dle ceny, ceny dle zvoleného konkurenta, s ohledem na marži, růst obratu...

Automatický překlad

Překlady celého XML nebo jen vybraných produktů dle zvoleného jazyka. Přeložit můžete data pro expanzi do zahraničí nebo data od zahraničních dodavatelů nebo váš e-shop.

TOP produkty

Jaké produkty nejvíce frčí v jednotlivých kategoriích? Nabízíte tyto produkty? Za jaké ceny tyto produkty nabízí vaše konkurence?

používají nás

Jste připravěni navýšit své tržby?

+420 732 652 600
info@conviu.com