Bonyolultan hangzik, de egyszerű. És különösen a Conviuval.

Hogyan működik az e-shop?

A terméket a beszállítóktól veszi át. Mit kell átvenni kitől? És kitől kell kölcsönözni a termékleírásokat és a fényképeket? Hogyan besorolni a termékeket az e-shop kategóriákba? Szüksége van egy gépezetre, amely a beszállítóktól származó termékek listáját (nevek, leírások, képek, kategóriák, árak...) csoportosítja, úgynevezett beszállítói feedeket. Az összes feed formátumot kezeli és rendet rak bennük. Tehát Conviu.

Erős, versenyképes piacon értékesít. Ezért kell kitűnnie (el kell érnie a legelső pozíciókat) a termék összehasonlító oldalakon, mint például az Árukereső. Szüksége van arra, hogy a terméke látható legyen a keresési találatok között. Szüksége van áttekintésre a konkurencia árairól (úgynevezett nyomon követés), és arról is, hogy mi értékesítődik a legjobban és mi hiányzik a választékából. Conviu mindenezzel megbírkózik.

Hibákat csinál. Nem tud értékesíteni semmit. A legdrágább beszállítótól vásárolja a termékeit. Üres kategória van a weboldalán. A kattintásokért kétszer annyit fizet, mint általában. Kivel még soha nem fordult elő hasonló... akkor annak nincs e-shopja. Figyelmeztetésekre és jelentésekre van szüksége ahhoz, hogy azonnal megtudja, ha valami hiányzott. Helyre tudta volna állítani és nem rontotta volna el. Szüksége van a Conviura.

Tehát most már tudja, mi mindenre fogja használni a Conviut.

Visszajelzések a Conviura

Couviu segít Önnek időt és pénzt spórolni.

Nábízejí nejlepší službu na zpracovávání XML feedu.
Podporu, kterou Vám nabídnou zdarma, nemáte nikde jinde. Co nevíte, ihned vysvětlí. Zákaznická podpora Vám odepíše i o víkendu.
Tuto společnost mohu jedině doporučit.

Michal TomšůYESSHOP.cz - Od oblečení až po sport

Náš feedback na Conviu je určitě velmi pozitivní. Výrazně se nám usnadnila práce ohledně biddingu i rychlých úprav v xml souboru.
S mnoha věcmi jsme na úpravy feedů museli interně čekat, nyní si je upravíme sami.
V rámci toho velmi oceňuji i vaši podporu, ať už v ohledu tvoření nových pravidel, konzultace s Ivčou ohledně fakturací, apod.

Vše je vždy rychle a efektivně vyřešeno.
Díky za to!

Petra NovákováCZC.cz

Dlho som hľadal správne riešenie pre moje dva e-shopy LeonFish.sk a PinguLand.sk. Pre Conviu som sa rozhodol aj z dôvodu ochoty a ich komunikácie na začiatku pri oslovení. Veď mi objasnili ochotne možnosti už pri prvom pár hodinovom telefonáte, kde sme diskutovali len o možnostiach prepojenia.

Moje požiadavky na automatické spracovanie výstupného XML feedu spojeného zo vstupov od rôznych dodávateľov boli totiž dosť špecifické. Požiadavky sa nedali realizovať žiadnym bežným konvenčným ponúkaným riešením, ale napriek tomu iba Conviu ako jediné dokázalo splniť moje očakávané výstupné riešenie.

U iných mnou oslovených som narazil na technické prekážky počas tvorby.

Teraz mám však automatické prepojenie s upgates a už nepotrebujem manuálne robiť na dennej báze žiadnu činnosť pre spracovanie mnou potrebných podkladov z dodávateľských XML Feedov.

Ďakujem.

Ladislav BittoLeonFish.sk, PinguLand.sk

Vaše služba je fakt skvělá. Už jsem dal pár tisíc do různých nástrojů a úplně zbytečně. Oceňuji Vaši službu a za tyhle peníze. Jste super, konečně něco co funguje.

Jiří K.Majitel e-shopu

Naprosto skvělá podpora! Parádní služba!

Marek HasnedlHasnedl.cz - razítka na počkání

Conviu mohu jen doporučit. Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, jelikož jsme s feedy předtím nepracovali, měla jsem spoustu otázek. A na rozdíl od jiných firem, kde jsem se obrátila, mi v Conviu vše skvěle vysvětlili, podpora na mailu i telefonu, i o víkendu byly maily zodpovězené.

Řešili jsme spoustu mých drobných i větších problémů s napojením různých dodavatelů, vždy vše vysvětlili, navrhli to nejlepší řešení a nastavili, jak potřebuji.

Za mě 5 hvězdiček.
Nic lepšího jsem si nemohla vybrat. Jsem velice spokojená a moc ráda doporučím dále.

Helena Valo DiS.Dvojčátka.cz


ők használják szolgáltatásainkat

Készen áll az eladások növelésére?

+420 732 335 999
info@conviu.com