Bonyolultan hangzik, de egyszerű. És különösen a Conviuval.

Hogyan működik az e-shop?

A terméket a beszállítóktól veszi át. Mit kell átvenni kitől? És kitől kell kölcsönözni a termékleírásokat és a fényképeket? Hogyan besorolni a termékeket az e-shop kategóriákba? Szüksége van egy gépezetre, amely a beszállítóktól származó termékek listáját (nevek, leírások, képek, kategóriák, árak...) csoportosítja, úgynevezett beszállítói feedeket. Az összes feed formátumot kezeli és rendet rak bennük. Tehát Conviu.

Erős, versenyképes piacon értékesít. Ezért kell kitűnnie (el kell érnie a legelső pozíciókat) a termék összehasonlító oldalakon, mint például az Árukereső. Szüksége van arra, hogy a terméke látható legyen a keresési találatok között. Szüksége van áttekintésre a konkurencia árairól (úgynevezett nyomon követés), és arról is, hogy mi értékesítődik a legjobban és mi hiányzik a választékából. Conviu mindenezzel megbírkózik.

Hibákat csinál. Nem tud értékesíteni semmit. A legdrágább beszállítótól vásárolja a termékeit. Üres kategória van a weboldalán. A kattintásokért kétszer annyit fizet, mint általában. Kivel még soha nem fordult elő hasonló... akkor annak nincs e-shopja. Figyelmeztetésekre és jelentésekre van szüksége ahhoz, hogy azonnal megtudja, ha valami hiányzott. Helyre tudta volna állítani és nem rontotta volna el. Szüksége van a Conviura.

A Conviu az összes generált XML -hírcsatornát a fizikai kiszolgálón kívüli külső tárhelyen tárolja. Ennek a funkciónak köszönhetően nem áll fenn a hírcsatorna meghibásodásának veszélye, még akkor sem, ha a fizikai szerver meghibásodik. Az XML-hírcsatornák ezért 100% -ban elérhetőek , és zökkenőmentesen csatlakoztathatók külső szolgáltatásokhoz, például az e-shop, a Heureka, a Google stb. termékeinek automatikus importálásához. Az URL-en megjelenő hírcsatorna mindig 100% -ban teljes, érvényes és elérhető. Ez az URL 2 egyedileg generált karakterlánc -kivonatot tartalmaz, amelyek elég hosszúak ahhoz, hogy senki se tudja kitalálni vagy letölteni az adatait az Ön tudta nélkül. A Convio -ban áttekintés található arról is, hogy ki, mikor és milyen IP -címekről tölti le az XML -hírcsatornát. Tehát pontosan tudja, ki férhet hozzá a Conviu -ból exportált adataihoz.

Tehát most már tudja, mi mindenre fogja használni a Conviut.

Visszajelzések a Conviura

Couviu segít Önnek időt és pénzt spórolni.

No, dámy a pánové, mám „velmi krátkou zkušenost“ s online obchodováním v e-commerce (cca 15let), ale tady se lámou ledy 😊
Jsem teď na opačné straně barikády a z velkého odběratele se stal malý a (zatím) nevýznamný hráč na trhu : )))

Teď vážně, pomoci (ať supportem samotným, tak službou), která se mi dostává od této společnosti, jsem ušetřil nemalé peníze za člověka, který by to za mě řešil.
A to jsem pár odpovědí dostal o víkendu a v pracovních dnech cca do hodiny. Crazy, ale tady to tak asi chodí…
Stačí si trošku osvojit nějaké pojmy v oblasti napojování datových vět, co jsou elementy a CONVIU zbytek vyřeší za vás.

Takže držím palce všem, co se snaží sloučit datová chapadla chobotnice do jedné nádoby a věřím, že s touto společností určitě nešlápnete vedle.

Michal CuperREDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti

Nábízejí nejlepší službu na zpracovávání XML feedu.
Podporu, kterou Vám nabídnou zdarma, nemáte nikde jinde. Co nevíte, ihned vysvětlí. Zákaznická podpora Vám odepíše i o víkendu.
Tuto společnost mohu jedině doporučit.

Michal TomšůYESSHOP.cz - Od oblečení až po sport

Náš feedback na Conviu je určitě velmi pozitivní. Výrazně se nám usnadnila práce ohledně biddingu i rychlých úprav v xml souboru.
S mnoha věcmi jsme na úpravy feedů museli interně čekat, nyní si je upravíme sami.
V rámci toho velmi oceňuji i vaši podporu, ať už v ohledu tvoření nových pravidel, konzultace s Ivčou ohledně fakturací, apod.

Vše je vždy rychle a efektivně vyřešeno.
Díky za to!

Petra NovákováCZC.cz

Dlho som hľadal správne riešenie pre moje dva e-shopy LeonFish.sk a PinguLand.sk. Pre Conviu som sa rozhodol aj z dôvodu ochoty a ich komunikácie na začiatku pri oslovení. Veď mi objasnili ochotne možnosti už pri prvom pár hodinovom telefonáte, kde sme diskutovali len o možnostiach prepojenia.

Moje požiadavky na automatické spracovanie výstupného XML feedu spojeného zo vstupov od rôznych dodávateľov boli totiž dosť špecifické. Požiadavky sa nedali realizovať žiadnym bežným konvenčným ponúkaným riešením, ale napriek tomu iba Conviu ako jediné dokázalo splniť moje očakávané výstupné riešenie.

U iných mnou oslovených som narazil na technické prekážky počas tvorby.

Teraz mám však automatické prepojenie s upgates a už nepotrebujem manuálne robiť na dennej báze žiadnu činnosť pre spracovanie mnou potrebných podkladov z dodávateľských XML Feedov.

Ďakujem.

Ladislav BittoLeonFish.sk, PinguLand.sk

Vaše služba je fakt skvělá. Už jsem dal pár tisíc do různých nástrojů a úplně zbytečně. Oceňuji Vaši službu a za tyhle peníze. Jste super, konečně něco co funguje.

Jiří K.Majitel e-shopu

Naprosto skvělá podpora! Parádní služba!

Marek HasnedlHasnedl.cz - razítka na počkání

Conviu mohu jen doporučit. Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, jelikož jsme s feedy předtím nepracovali, měla jsem spoustu otázek. A na rozdíl od jiných firem, kde jsem se obrátila, mi v Conviu vše skvěle vysvětlili, podpora na mailu i telefonu, i o víkendu byly maily zodpovězené.

Řešili jsme spoustu mých drobných i větších problémů s napojením různých dodavatelů, vždy vše vysvětlili, navrhli to nejlepší řešení a nastavili, jak potřebuji.

Za mě 5 hvězdiček.
Nic lepšího jsem si nemohla vybrat. Jsem velice spokojená a moc ráda doporučím dále.

Helena Valo DiS.Dvojčátka.cz

Původně jsme chtěli využívat pouze pro biddovaní nabídek v porovnávačích, ale v současné době používáme i pro úpravu feedu, párovaní nabídek a překladu pro zahraniční porovnávače.

Musím pochválit profesionální a rychlou reakci na naše požadavky a pomoc při prvotním nastavení.

Jan PomlenyiGastromex.cz - Domácí a kuchyňské potřeb


ők használják szolgáltatásainkat

Készen áll az eladások növelésére?

+420 732 652 600
info@conviu.com