Es mag zwar kompliziert sein, muss es aber nicht. Und mit Conviu dann überhaupt nicht.

Wie funktioniert eigentlich ein Webshop?

Die Waren nimmt er von Lieferanten ab. Was wird bei wem abgenommen? Bei wem werden die Beschriftungen und Bilder beschaffen? Wie lässt sich Ihr Webshop nach strukturieren Kategorien befüllen? Ihr Webshop braucht hierzu eine Maschine, die Produktlisten (Produktnamen, Beschriftungen, Abbildungen, Kategorien, Preise, etc.) Ihrer Lieferanten, auch Produktfeeds genannt, verarbeitet. Diese sollte zudem alle Feeds-Formate verarbeiten sowie Daten ordentlich organisieren können. Die Maschine, die wir jetzt im Sinn haben, heißt Conviu

Sie bewirbt Produkte auf einem sehr wettbewerbsfähigen Markt. Ziel ist es daher, auf den Preisvergleichsplattformen zu punkten, wie Heuréka.cz (oberste Position zu erreichen). Ziel ist es, dass Produkte auf den vorderen Ergebnisplätzen ausgeliefert werden. Ziel ist es, nicht nur die Preise der Mitwettbewerber im Blick zu behalten (s.g. Monitoring), sondern stets auf dem Laufend zu bleiben, was gekauft wird und welches Sortiment fehlt. Das alles kann Conviu.

Fehlerbehaftet. Verkäufe um Null. Einkäufe bei den teuersten Lieferanten. Auf Webseiten wird eine leere Kategorie angezeigt. Für Durchklicks bezahlt man 2x mehr als üblich. Wem ist sowas noch nie passiert...., der hat keinen Webshop. Er braucht Alerts und Reports, damit er stets im Bilde ist und ihm nichts entgeht. Um alles noch frühzeitig gut zu machen und nicht sein Lebensunterhalt verprassen zu können. Er braucht Conviu.

Conviu speichert sämtliche generierte XML-Feeds am externen Speicherort außerhalb des physischen Servers ab. Dank dieser Besonderheit droht kein Ausfall von Feeds, dies auch in dem Fall, wenn ein Serverausfall eintritt. Die XML-Feeds sind daher 100 % zugreifbar und die lassen sich zudem zu externen Dienstleistungen wie ein automatischer Datenimport für den Webshop, Heureka, Google etc. verknüpfen. Ein auf der Basis von URL-Adresse erstellter Feed ist stets 100 % komplett, valid und zugreifbar. Diese URL-Adresse enthält zumindest 2 einmalig erzeugte Hash-Strings, die ausreichend lang sind, sodass niemand Daten ohne Ihr Wissen erraten oder herunterladen kann. V Conviu lässt sich hierzu stets überblicken, wer, wann und von wo (Nennung der IP-Adresse) den gegebenen XML-Feed heruntergeladen hat. Anhand dessen wissen Sie daher jederzeit, wer den Zugang zum Datenexport von Conviu hat.

Jetzt ist daher klar, wo zu man Conviu braucht.

Rezensionen für Conviu

Das Conviu Tool spart Ihre Zeit sowie Geld.

No, dámy a pánové, mám „velmi krátkou zkušenost“ s online obchodováním v e-commerce (cca 15let), ale tady se lámou ledy 😊
Jsem teď na opačné straně barikády a z velkého odběratele se stal malý a (zatím) nevýznamný hráč na trhu : )))

Teď vážně, pomoci (ať supportem samotným, tak službou), která se mi dostává od této společnosti, jsem ušetřil nemalé peníze za člověka, který by to za mě řešil.
A to jsem pár odpovědí dostal o víkendu a v pracovních dnech cca do hodiny. Crazy, ale tady to tak asi chodí…
Stačí si trošku osvojit nějaké pojmy v oblasti napojování datových vět, co jsou elementy a CONVIU zbytek vyřeší za vás.

Takže držím palce všem, co se snaží sloučit datová chapadla chobotnice do jedné nádoby a věřím, že s touto společností určitě nešlápnete vedle.

Michal CuperREDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti

Nábízejí nejlepší službu na zpracovávání XML feedu.
Podporu, kterou Vám nabídnou zdarma, nemáte nikde jinde. Co nevíte, ihned vysvětlí. Zákaznická podpora Vám odepíše i o víkendu.
Tuto společnost mohu jedině doporučit.

Michal TomšůYESSHOP.cz - Od oblečení až po sport

Náš feedback na Conviu je určitě velmi pozitivní. Výrazně se nám usnadnila práce ohledně biddingu i rychlých úprav v xml souboru.
S mnoha věcmi jsme na úpravy feedů museli interně čekat, nyní si je upravíme sami.
V rámci toho velmi oceňuji i vaši podporu, ať už v ohledu tvoření nových pravidel, konzultace s Ivčou ohledně fakturací, apod.

Vše je vždy rychle a efektivně vyřešeno.
Díky za to!

Petra NovákováCZC.cz

Dlho som hľadal správne riešenie pre moje dva e-shopy LeonFish.sk a PinguLand.sk. Pre Conviu som sa rozhodol aj z dôvodu ochoty a ich komunikácie na začiatku pri oslovení. Veď mi objasnili ochotne možnosti už pri prvom pár hodinovom telefonáte, kde sme diskutovali len o možnostiach prepojenia.

Moje požiadavky na automatické spracovanie výstupného XML feedu spojeného zo vstupov od rôznych dodávateľov boli totiž dosť špecifické. Požiadavky sa nedali realizovať žiadnym bežným konvenčným ponúkaným riešením, ale napriek tomu iba Conviu ako jediné dokázalo splniť moje očakávané výstupné riešenie.

U iných mnou oslovených som narazil na technické prekážky počas tvorby.

Teraz mám však automatické prepojenie s upgates a už nepotrebujem manuálne robiť na dennej báze žiadnu činnosť pre spracovanie mnou potrebných podkladov z dodávateľských XML Feedov.

Ďakujem.

Ladislav BittoLeonFish.sk, PinguLand.sk

Vaše služba je fakt skvělá. Už jsem dal pár tisíc do různých nástrojů a úplně zbytečně. Oceňuji Vaši službu a za tyhle peníze. Jste super, konečně něco co funguje.

Jiří K.Majitel e-shopu

Naprosto skvělá podpora! Parádní služba!

Marek HasnedlHasnedl.cz - razítka na počkání

Conviu mohu jen doporučit. Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, jelikož jsme s feedy předtím nepracovali, měla jsem spoustu otázek. A na rozdíl od jiných firem, kde jsem se obrátila, mi v Conviu vše skvěle vysvětlili, podpora na mailu i telefonu, i o víkendu byly maily zodpovězené.

Řešili jsme spoustu mých drobných i větších problémů s napojením různých dodavatelů, vždy vše vysvětlili, navrhli to nejlepší řešení a nastavili, jak potřebuji.

Za mě 5 hvězdiček.
Nic lepšího jsem si nemohla vybrat. Jsem velice spokojená a moc ráda doporučím dále.

Helena Valo DiS.Dvojčátka.cz

Původně jsme chtěli využívat pouze pro biddovaní nabídek v porovnávačích, ale v současné době používáme i pro úpravu feedu, párovaní nabídek a překladu pro zahraniční porovnávače.

Musím pochválit profesionální a rychlou reakci na naše požadavky a pomoc při prvotním nastavení.

Jan PomlenyiGastromex.cz - Domácí a kuchyňské potřeb


Conviu wird benutzt von:

Sind Sie bereite, Ihre Umsatzerlöse zu steigern?

+420 732 652 600
info@conviu.com